Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд
