Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Shortcuts
mr: शॉर्टकट्स

en: Administer shortcuts
mr: प्रशासकाने ठरवलेले शॉर्टकट्स
