Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Actions
no: Handlinger

en: Remove
no: Fjern

en: Description
no: Beskrivelse

en: Edit
no: Rediger

en: Navigation
no: Navigering

en: Key
no: Nøkkel

en: Action to take
no: Handling som skal gjennomføres

en: Shortcuts
no: Snarveier

en: Shortcut
no: Snarvei

en: Keyboard Shortcuts
no: Hurtigtaster

en: Administer shortcuts
no: Administrer snarveier
