Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Remove
rm: stizzar

en: Description
rm: definiziun

en: Navigation
rm: navigaziun

en: Key
rm: code

en: Shortcuts
rm: conjuncziuns

en: Shortcut
rm: conjuncziun

en: Administer shortcuts
rm: conjuncziuns diriger
