Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Key
uk: Ключ

en: ALT Key
uk: Клавіша ALT

en: CTRL Key
uk: Клавіша CTRL

en: SHIFT Key
uk: Клавіша SHIFT

en: Letter
uk: Літера

en: Character Code
uk: Таблиця символів

en: Action to take
uk: Прийняти дію

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Keyboard Shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Administer shortcuts
uk: Адміністрування швидких кнопок
