Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Navigation
af: Navigasie

en: Shortcuts
af: Kortpaaie
