Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Navigation
bg: Навигация

en: Key
bg: Ключ

en: Shortcuts
bg: Преки пътища
