Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Keyboard Shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Administer shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ
