Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Navigation
ca: Navegació

en: Key
ca: Clau

en: Letter
ca: Carta

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Administer shortcuts
ca: Administra els accessos directes
