Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Key
cy: Allwedd
