Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Key
da: Nøgle

en: Action to take
da: Handling som skal udføres

en: Shortcuts
da: Genveje

en: Shortcut
da: Genvej

en: Administer shortcuts
da: Administrér genveje
