Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Key
el: Κλειδί

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Administer shortcuts
el: Διαχείριση συντομεύσεων
