Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Navigation
es: Navegación

en: Key
es: Clave

en: Letter
es: Letra

en: Action to take
es: Acción a tomar

en: Shortcuts
es: Atajos

en: Shortcut
es: Atajo

en: Keyboard Shortcuts
es: Atajos de teclado

en: Administer shortcuts
es: Administrar atajos
