Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Key
eu: Giltza

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Administer shortcuts
eu: Lasterbideak kudeatu
