Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Key
gu: ચાવી
