Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Navigation
he: ניווט

en: Key
he: מפתח

en: Action to take
he: פעולה לביצוע

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Administer shortcuts
he: ניהול קיצורים
