Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Key
hu: Kulcs

en: Letter
hu: Levél

en: Action to take
hu: Akció kiválasztása

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: Keyboard Shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Administer shortcuts
hu: Gyorshivatkozások kezelése

en: View/Use shortcuts
hu: Gyorshivatkozások megtekintése/használata
