Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Navigation
id: Navigasi

en: Key
id: Kunci

en: Shortcuts
id: Jalan Pintas

en: Shortcut
id: Pintasan

en: Administer shortcuts
id: Mengelola shortcut
