Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Navigation
it: Navigazione

en: Key
it: Chiave

en: Shortcuts
it: Scorciatoie

en: Shortcut
it: Scorciatoia

en: Administer shortcuts
it: Amministrare le scorciatoie
