Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Shortcuts
my: Shortcut များ
