Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Navigation
ne: नेभिगेसन
