Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Key
oc: Clau

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Administer shortcuts
oc: Administrar los acorchis
