Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Key
ps: کيلی

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: Shortcut
ps: لنډلار

en: Administer shortcuts
ps: لنډلارو پازوالنه
