Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
