Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Navigation
sq: Lundrimi
