Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Navigation
sv: Navigering

en: Key
sv: Nyckel

en: Letter
sv: Bokstav

en: Action to take
sv: Åtgärd att utföra

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Shortcut
sv: Genväg

en: Administer shortcuts
sv: Administrera genvägar
