Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Key
ta: சாவி

en: Shortcuts
ta: குறுக்குவழிகள்

en: Shortcut
ta: குறுக்குவழி
