Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని
