Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Key
tr: Anahtar

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: Shortcut
tr: Kısayol

en: Administer shortcuts
tr: Kısayolları yönet
