Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Key
vi: Khóa

en: Shortcuts
vi: Các liên kết nhanh

en: Shortcut
vi: Đường tắt

en: Keyboard Shortcuts
vi: Phím tắt

en: Administer shortcuts
vi: Quản lý các liên kết nhanh
