Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Key
az: Açar

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Shortcut
az: Qısa yol
