Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Key
lv: Atslēga

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Administer shortcuts
lv: Pārvaldīt īsceļus
