Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Key
nl: Sleutel

en: Action to take
nl: Uit te voeren actie

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Administer shortcuts
nl: Snelkoppelingen beheren
