Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Navigation
pt: Navegação

en: Key
pt: Chave

en: Shortcuts
pt: Atalhos

en: Shortcut
pt: Atalho

en: Administer shortcuts
pt: Adminstrar atalhos
