Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Navigation
th: นำทาง

en: Key
th: คีย์

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: Administer shortcuts
th: จัดการทางลัด
