Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Navigation
ur: نیویگیشن
