Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Name
am: ስም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Action type
am: የእርምጃ ዓይነት
