Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Name
ast: Nome

en: Details
ast: Detalles

en: Navigation
ast: Navegación
