Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Details
be: Падрабязна

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Action type
be: Тып дзеяння
