Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Details
bg: Детайли

en: Navigation
bg: Навигация

en: Action type
bg: Вид действие
