Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Action type
bo: བྱ་འགུལ་གྱི་རིགས
