Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Name
bs: Ime

en: Details
bs: Detalji

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Storage
bs: Pohrana
