Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Details
ca: Detalls

en: Navigation
ca: Navegació

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: Action type
ca: Tipus d'acció
