Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Name
cs: Jméno

en: Details
cs: Detaily

en: Navigation
cs: Navigace

en: Storage
cs: Ukládání

en: Action type
cs: Typ akce
