Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Name
cy: Enw

en: Details
cy: Manylion

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Storage
cy: Storfa

en: Action type
cy: Math o weithred

en: Go to URL
cy: Ewch i URL
