Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Name
da: Navn

en: Details
da: Detaljer

en: Storage
da: Lagring

en: Keyboard shortcuts
da: Tastaturgenveje

en: Action type
da: Handlingstype

en: Go to URL
da: Gå til URL
