Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
