Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Action type
el: Τύπος ενέργειας
