Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Details
eo: Detaloj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Action type
eo: Speco de ago
