Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Details
et: Üksikasjad

en: Navigation
et: Menüü

en: Storage
et: Ladu

en: Action type
et: Toimingu tüüp
